پرسشهای متداول

سایت

فروشگاه سی دی باز

" سی دی باز " فروشگاه اینترنتی مرکز پخش کالاهای فرهنگی ، آموزشی و سرگرمی  واقع در شیراز - خیابان قصردشت - پاساژ الماس واحد 112 می باشد. این فروشگاه مرکز پخش بیش از 3000 عنوان کالا در گروه های بازی کامپیوتری ، بازی xbox ، نرم افزار های کاربردی و تخصصی ، آموزش نرم افزار ، آموزش زبان و ورزش ، سیستم عامل ها و آنتی ویروس های کرک شده و اورجینال ، نرم افزار های حسابداری ، مستند ، محرک ذهن کودک و... می باشد که به زودی به سایت افزوده خواهد شد.

تخفیف ها

چرا قیمت بازی های ایکس باکس نصف قیمت بازار می باشد؟ آیا از دیسک های با کیفیت کم استفاده می شود؟

در بیشتر بازی های ایکس باکس 360 که فروشگاه سی دی باز سفارش می دهد در خواست DVD9 T-GATE داده می شود ولی اگر این نوع دیسک موجود نبود درخواست رایت بازی ها بر روی یک دیسک با کیفیت یکسان و با قیمت در همان رنج داده می شود شما در برخی از محصولات اورجینال با دیسک نقره ای هم تخفیف های تا 80 % می بینید.روش ما سود کمتر و فروش بیشتر است به طوری که در بیش از 90% سفارش ها بیش از 3 بازی ایکس باکس است .ما محصولات را با کمترین سود به فروش می رسانیم. در سایت CDBAZ.IR بازی ها با قیمت 3888 به فروس میرسید در سایت جدید با گرانتر شدن دیسک بازی با قیمت 3999 به فروش می رسد.

ارسال رایگان

با خرید یک بازی یا نرم افزار می توانید از سرویس ارسال رایگان منطقه ای در شیراز استفاده کنید. برای دیدن منطقه های فعال اینجا کلیک کنید

خرید

تفاوت پست سفارشی و پیشتاز چیست؟

در پست پیشتاز سفارش شما بین 1 تا 2 روز به شما تحویل داده خواهد شد ولی هزینه ارسال بیشتر است.

در پست سفارشی سفارش شما بین 3-7 روز به دست شما میرسد ولی با هزینه کمتر از پست پیشتاز.

در سایت های دیگر در صورت خرید 10 بازی ایکس باکس یک بازی رایگان می فرستن شما هم میفرستید؟

شما با هزینه 10 بازی ایکس باکس در سایت های دیگه می تونید دست کم 15 بازی ایکس باکس از فروشگاه ما خریداری کنید ولی اگر شما سفارش تعداد بالا داشته باشین بسته به تعداد سفارش از 1 تا 3 بازی ایکس باکس رایگان ارسال می کنیم.

من دیروز خرید انجام دادم می تونم امروز دوباره کالا اضاف کنم که هزینه پست دوباره ندم؟

ساعت ارسال کالاها به دفتر پست ساعت 12 است  در صورتی که قبل از این ساعت با ما تماس بگیرید در صورت موجود بودن کالای مورد نظر شما به سفارش شما افزوده خواهد شد.برای افزایش کالا با شماره موبایل فروشگاه تماس بگیرید تا راهنماییتون کنیم.

من کافی نت و گیم نت دارم چطور می تونم با قیمت عمده خرید کنم؟

لیست کالاهای مورد نیاز خود را برای ما ارسال کنید تا قیمت عمده کالاها و کد تخفیف ها برای شما ارسال شود.

game shop
طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس