فرم ثبت نام

نام :

****به هیچ عنوان کالای باز شده و بدون بسته بندی را از پست تحویل نگیرید****

1.سی دی باز مرکز پخش عمده بازی و نرم افزار می باشد و دیتابیس سایت به صورت هفتگی با برنامه انبارداری فروشگاه به روز می شود.

2.در صورت موجود نبودن کالای شما بعد از 72 ساعت با شما تماس گرفته می شود در صورت وجود کالای مشابه آن کالا با تخفیف بیشتر برای شما ارسال می شود و در صورت نیاز هزینه شما به حساب شما بدون کارمزد بانکی بازپرداخت می شود .

3.دیسک های بازی های کامپیوتری قبل از ارسال تست می شوند در صورت کپی شدن فایل ها بر روی هارد ارسال می شوند.

4.بازی های ایکس باکس 360 قبل از ارسال بر روی کنسول بازی فروشگاه تست می شوند و در صورت اجرا شدن ارسال می شوند.در صورتی که نیاز به دانستن نوع بازی ها دارید و از آپدیت کنسول خود آگاهی دارید از قسمت پشتیبانی در خواست خود را ارسال کنید تا برای شما مشخصات آپدیت بازی ارسال شود.

5.تمامی آنتی ویروس های موجود در بخش اورجینال دارای گارانتی معتبر می باشند که در صورت هرگونه مشکل مانند فعال کردن یوزرهای جایزه می توانید یا با فروشگاه یا مستقیم با شرکت گارانتی تماس بگیرید.

6.مسئولیت استفاده نادرست از تخفیف های ارسال رایگان منطقه ای در شیراز به عهده خریدار می باشد در صورتی که در زمان و مکان نادرست از کپن های تخفیف ارسال رایگان استفاده کنید ، در صورتی که درخواست بازپرداخت بدهید با کم شدن کارمزد بانکی هزینه بازپرداخت می شود. ارسال رایگان شیراز

7.در انتخاب نوع ارسال توجه داشته باشید که کالای سفارش داده شده با پست پیشتاز در مدت زمان 1-3 روز و پست سفارشی 3-7 روز کاری به دست شما خواهد.

8.به هیچ عنوان کالای بدون بسته بندی و باز شده را تحویل نگیرید حتی اگر سفارش شما برگشت داده شود ما برای شما دوباره ارسال می کنیم  چون اعتبار ما مهم تر از سود مالی می باشد ولی قبول بسته باز شده از اداره پست به معنی تایید بسته می باشد و امکان پیگیری خسارت های بوجود آمده را برای ما و شخص سفارش دهنده از بین می برد.

9.قیمتی که در سایت پست نمایش داده می شود فقط هزینه ارسال کالا می باشد و هزینه خدمات مانند کارتن یا پاکت و هزینه بسته بندی و یا دیگر هزینه ها در آن نمایش داده نمی شود در فاکتوری که در سایت ما برای شما ایجاد می شود هزینه خدمات برابر با 0 است و تمامی هزینه ها با نام هزینه ارسال نمایش داده می شود و ملاک ، قیمت تمام شده همه هزینه ها است نه مشخصات نمایش داده شده در سایت پست.

10.اگر کالایی با نام ارسال رایگان ثبت شده و در هنگام پرداخت فاکتور هزینه ارسال دارد قبل از خرید با شماره سایت 09016214949 تماس بگیرید تا مشکل بوجود آمده را حل کنند

11.پیش از هر گونه خرید بازی و یا استفاده از بخش ویدیو  ، رده سنی و هشدار های ما را بررسی کنید.

نام خانوادگی
جنسیت
آدرس ایمیل
تلفن ثابت :
موبایل :
استان :
شهر :
آدرس :
کد پستی :
نام کاربری :
کلمه عبور :
تکرار کلمه عبور :
کد روبرو را وارد نمایید
game shop
طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس