******به هیچ عنوان کالای باز شده و بدون بسته بندی را از مامور پست تحویل نگیرید******

1.سی دی باز مرکز پخش عمده بازی و نرم افزار می باشد و دیتابیس سایت به صورت هفتگی با برنامه انبارداری فروشگاه به روز می شود.

2.در صورت موجود نبودن کالای شما بعد از 72 ساعت با شما تماس گرفته می شود در صورت وجود کالای مشابه آن کالا با تخفیف بیشتر برای شما ارسال می شود و در صورت نیاز هزینه شما به حساب شما بدون کارمزد بانکی بازپرداخت می شود .

3.دیسک های بازی های کامپیوتری قبل از ارسال تست می شوند در صورت کپی شدن فایل ها بر روی هارد ارسال می شوند.

4.بازی های ایکس باکس 360 قبل از ارسال بر روی کنسول بازی فروشگاه تست می شوند و در صورت اجرا شدن ارسال می شوند.در صورتی که نیاز به دانستن نوع بازی ها دارید و از آپدیت کنسول خود آگاهی دارید از قسمت پشتیبانی در خواست خود را ارسال کنید تا برای شما مشخصات آپدیت بازی ارسال شود.

5.تمامی آنتی ویروس های موجود در بخش اورجینال دارای گارانتی معتبر می باشند که در صورت هرگونه مشکل مانند فعال کردن یوزرهای جایزه می توانید یا با فروشگاه یا مستقیم با شرکت گارانتی تماس بگیرید.

6.مسئولیت استفاده نادرست از تخفیف های ارسال رایگان منطقه ای در شیراز به عهده خریدار می باشد در صورتی که در زمان و مکان نادرست از کپن های تخفیف ارسال رایگان استفاده کنید ، در صورتی که درخواست بازپرداخت بدهید با کم شدن کارمزد بانکی هزینه بازپرداخت می شود.ارسال رایگان شیراز

7.در انتخاب نوع ارسال توجه داشته باشید که کالای سفارش داده شده با پست پیشتاز در مدت زمان 1-3 روز و پست سفارشی 3-7 روز کاری به دست شما خواهد.

8.به هیچ عنوان کالای بدون بسته بندی و باز شده را از مامور پست تحویل نگیرید حتی اگر سفارش برگشت داده شود ما برای شما دوباره ارسال می کنیم  چون اعتبار ما مهم تر از سود مالی می باشد ولی قبول بسته باز شده از اداره پست به معنی تایید بسته می باشد و امکان پیگیری خسارت های بوجود آمده را برای ما و شخص سفارش دهنده از بین می برد.

9.اگر کالایی با نام ارسال رایگان ثبت شده و در هنگام پرداخت فاکتور هزینه ارسال دارد  و یا به فاکتور مالیات افزوده می شود قبل از خرید با شماره سایت 09016214949 تماس بگیرید تا مشکل بوجود آمده را حل کنند.

10.پیش از هر گونه خرید بازی و یا استفاده از بخش ویدیو  ، رده سنی و هشدار های ما را بررسی کنید.

11.مدیریت سایت سی دی باز هیچ مسئولیتی در برابر نادیده گرفتن دسته بندی بازی ها و اخطارهای ویدیوهای بالای 18 سال ندارد .

game shop
طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس